ŞİLE UZMAN TESİSAT 1995 Yılında Beylikdüz'ünde daha sonra 2008 yılından beri Şile bölgesinde üstün kaliteli hizmet ve tecrübemizi gururla sunmaktayız. Bizi diğer işletmelerden ayıran, müşterilerimiz ile samimi bir iletişim kurabilmemiz ve onlara hak ettikleri üstün hizmeti tutkuyla sunabilmemizdir. Şile Uzman Tesisat firması olarak şap üstüne yerden ısıtma şap altı yerde ısıtma otomatik bahçe sulaması sıhhi tesisat merkezi elektrik süpürgesi tadilat ve tamir işleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan onur duyarız. Daha fazla bilgi edinmek için, sitemize göz atın.

 
asdff.jpg

NİÇİN YERDEN ISITMA?

Tasarım ve Dekor Özgürlüğü


Yerden ısıtma ile ilgili harika şeylerden biri size sağladığı tasarım özgürlüğüdür. Hiçbir radyatör, hacimli radyantları veya kapakları dikkate almaksızın fikstür ve bağlantı parçaları tasarlamak için daha fazla yer ve yer anlamına gelmez. Ayrıca mobilyaların ısı kaynaklarını engelleyen unsurları düşünmeniz gerekmediği anlamına gelir. Ayrıca yeniden boyama veya duvar kağıdından güçlük çıkarır.

hak ettikleri üstün hizmeti tutkuyla sunabilmemizdir. Daha fazla bilgi edinmek için, sitemize göz atın.

 
f4d454_de047611308947baa4a205797ea20e10_

YERDEN ISITMANIN FAYDALARI

Yerden Isıtmada Bütün Bina Tabanı Radyatör Görevi Görür


Yerden ısıtmada mahalin tamamı ısıtıcı görevi görür. Radyatörde küçük bir ısıtıcı bütün mahalin havasını ısıtır . Bu kadar küçük bir ısıtıcı hacmi ısıtırken çok hızlı hava sirkülasyonu vardır .Bütün ısıtma sistemleri havayı sirküle ettirerek ısıtır fakat en az hava sirkülasyonu yerden ısıtmalı sistemle sağlanır.

 

YERDEN ISITMANIN FAYDALARI


Yerden Isıtmada Bütün Bina Tabanı Radyatör Görevi Görür Yerden ısıtmada mahalin tamamı ısıtıcı görevi görür. Radyatörde küçük bir ısıtıcı bütün mahalin havasını ısıtır . Bu kadar küçük bir ısıtıcı hacmi ısıtırken çok hızlı hava sirkülasyonu vardır .Bütün ısıtma sistemleri havayı sirküle ettirerek ısıtır fakat en az hava sirkülasyonu yerden ısıtmalı sistemle sağlanır.Ümraniye yerden ısıtma Üsküdar yerden ısıtma Kadıköy yerden ısıtma Pendik yerden ısıtma Maltepe yerden ısıtma Çekmeköy yerden ısıtma Madenler yerden ısıtma Tuzla yerden ısıtma İçerenköy yerden ısıtma sarıgazi yerden ısıtma Sancaktepe yerden ısıtma Yenidoğan yerden ısıtma

 

RAHAT VE KONFORLU BİR YAŞAM

Rahat, Temiz ve Güvenli


Şap kes kaliteli bir Yerden Isıtma sistemi hızlı ve eşit bir şekilde ısınır, böylece ev veya bina genelinde rahatlık sağlar. Radyatörler ısıyı tek bir alana odaklarken, yerden ısıtma sistemi size oda boyunca konforlu bir ısı sağlar. Sağlanan radyant ısı, kuru hava, cilt ve göz hissini azaltan havadaki sıcaklık dengesini sağlar.

Pratik düzeyde, Yerden Isıtma temizdir. Radyatörleri temizlemek zorunda kalmazsınız ve çubuklardaki veya aralarındaki ve duvar veya zemin yüzeyi arasındaki boşluklarda toz birikmez. Zemini ısıtmak toz akarlarının oluşumunu azaltır, bu nedenle Yerden Isıtma alerji riski olan insanlar için gerçek bir fayda olabilir.

 
94976027_3576698552343200_34617715106187

ŞİLE ŞAPKES OLUKLU YERDEN ISITMA

Oluklu yerden ısıtma

Oluk açmaya hemen tüm zeminler uygundur: Şapkes yerden ısıtma, tüm zeminler için uygun araçlara sahiptir. Yerden ısıtma uygulamasında açılacak oluklar için ön koşul zeminin en az 4 cm kalınlığında olmasıdır.

Kuru şap elemanları taşıyıcı alt zemine döşenerek 20 mm toplam kalınlıktan itibaren oluk açılabilir. Burada en önemli avantajlar şunlardır: Isıtma devrelerine ilişkin döşeme planı gerekmediği için elemanların döşenmesi hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir. Ayrıca, yapılacak çalışma sonrasında büyük alanların tekrar doldurulmasında kullanılacak önceden hazırlanmış pahalı sistem levhalarına gerek duyulmaz. Bu durum, yapılan çalışmanın hızla ilerlemesini ve genel yapının az masraflı olmasını sağlar. Başvurmanız halinde olası kuru şap yapılar hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Ümraniye yerden ısıtma Üsküdar yerden ısıtma Kadıköy yerden ısıtma Pendik yerden ısıtma Maltepe yerden ısıtma Çekmeköy yerden ısıtma Madenler yerden ısıtma Tuzla yerden ısıtma İçerenköy yerden ısıtma sarıgazi yerden ısıtma Sancaktepe yerden ısıtma Yenidoğan yerden ısıtma

 

OTOMATİK SULAMA SİSTEMLERİ

Bahçesulaması,keyifli bir iş olmakla birlikte süreklilik arz eder.Büyük bahçelerde homojen ve sağlıklı bir sulamayı elle yapmak imkansizdır.Ayrıca küresel ısınma ve kuraklık sonucunda azalan su kaynakları,günümüzdeki önemli sorunlardan biridir.

Su tüketiminin tasarruflu olması için iyi bir sulama sistemi bahçeniz için idealdir.Bitkilere en uygun zamanda,yeterli miktarda ve bir şekilde su verilmesi otomatik sulama sistemi ile mümkündür.
Otomatik sulama sistemleri eğitimli ekiplerimiz tarfından yapılmaktadır

 
images (2).jpg

MERKEZİ SÜPÜRGE

NEDEN MERKEZİ SÜPÜRGE? 


Temiz hava herkesin hakkıdır!

Bir kişi bir gün boyunca yaklaşık bir litre yemek ve iki litre su kullanır, ama en az 15.000 litre hava kullanır. Bu, soluduğumuz havanın sağlığımız için çok önemli olduğu anlamına gelir. Zamanımızın %90'ı kapalı alanlarda geçtiği için, kapalı ortamların temizliği önemlidir.Araştırmalar kapalı ortamlardaki kalitesiz havanın alerjinin önemli faktörlerinden biri olduğunu göstermektedir.

Bir elektrikli süpürgenin geride bıraktığı havanın kalitesi önemsenmelidir. merkezi süpürge  geride bırakılan havanın temiz olmasını sağlamanın en iyi yolunun egzozu dışarı atmak olduğunu düşünüyoruz; bu yüzden herkese merkezi sistem süpürge öneriyoruz.

 

PETEK TEMİZLİĞİ


Petek Temizleme Peteklerde Isınma Sorunu Peteklerde zamanla ısı kaybı görebilirsiniz, bunların en başında radyatör peteklerin üstü kısmının ısınıp alt tarafının ısınmaması en çok karşılaşılan sorunlarından biridir. Diğer karşılaşılan radyatör ısınma sorunları ise, dairede ki tüm peteklerin aynı anda ısınmaması, kombiye yakın olan peteklerin ısınıp uzak olanın ısınmaması, peteklerin hava yapmasından ötürü yeterince ısınmaması gibi bir çok neden

Bize Ulaşın
 

KAMERA İLE SU KAÇAĞI BULMA


Su tesisatında kaçak var ise detaylı bir tespit hizmeti sağlayabilmek için kameralı cihazlar kullanılmaktadır. Kameralı görüntüleme cihazları tesisat giderleriniz de herhangi bir çatlama ve kırılmaları gözlemleyebilmek için kullanılmaktadır. Cihazın ekranın dan rahatlıkla pimaş daki hatalar gözlenmektedir, sadece su kaçağı tespiti için değil ayrıca tesisat borularındaki çökmeler yada eğrilmeler de görülmekte

 

SIHHİ TESİSAT NEDİR?


En kısa tanımıyla, bir kuyudan ya da kaynaktan alınan suyun her yapıya temiz olarak ulaştırılıp pis suyun boşaltılması ve kullanılan pis suyun dışarı atılması için gereken boru hatlarına sıhhi tesisat adı verilir. Dolayısıyla sıhhi tesisat kavramı temiz su ve pis su tesisatlarının tamamını kapsar.

Bize Ulaşın
 

MOBİL TESİSAT NEDİR?


Mobil kalorifer sistemi villa, konut, okul, iş yeri, bina, site gibi mekanlarda binanın alt yapı aşamasında planlanarak uygulanan bir sistemdir. Kısaca boruların bir merkezden her bir radyatör veya kullanma suyu musluklarına zeminde gömülü olarak koruyucu kılıf içinde asıl borunun hattının çekilmesi işlemidir.

Bize Ulaşın
 
Untitled

İstanbul'un önde gelen tesisat firmalarından biriyiz çalışma alanlarımız şap kes sistemiyle oluklu yerden ısıtma sıhhi tesisat kat kaloriferi otomatik bahçe sulaması tadilat tamirat işleriyle belgeli ustalarımızla sizlere en iyi hizmeti sunmaya hazırız  bölgesinde önde gelen işletmelerden biriyiz ve itibarımızın en önemli sebebi olarak, müşterilerimizle yıllar içerisinde kurduğumuz kalıcı ilişkileri görüyoruz. Biz tüm müşterilerimizin en iyi hizmeti hak ettiğini düşünüyoruz ve çalışmalarımızla bunu gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Ümraniye yerden ısıtma Üsküdar yerden ısıtma Kadıköy yerden ısıtma Pendik yerden ısıtma Maltepe yerden ısıtma Çekmeköy yerden ısıtma Madenler yerden ısıtma Tuzla yerden ısıtma İçerenköy yerden ısıtma sarıgazi yerden ısıtma Sancaktepe yerden ısıtma Yenidoğan yerden ısıtma

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için sitemize göz atın ve sorularınız olursa bizimle iletişime geçin. ŞİLE UZMAN TESİSAT sizin için burada.

 
94976027_3576698552343200_34617715106187

Çalışma Saatleri

Bizi Ziyaret Edin

Pzt - Cum: 9:00 - 22:00

Cmt: 09:00 - 22:00

Paz: Kapalı

 

Bize Ulaşın

Çavuş Mah zeki Müren Cad no: 4/a şile istanbul

05352313239 - 05362211451

05362211451

images (3).jpg